Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Němčice nad Hanou

Mobilní rozhlas

Odstávka vody

Provozovatel vodovodu V.H.P. Ivanovice na Hané oznamuje, že z důvodu opravy poruchy na vodovodní síti bude ve čtvrtek 17.ledna 2019 přerušena dodávka vody v době od 8:00 do 12:00 hodin. Dodávka vody bude přerušena v těchto ulicích - Tyršova, Okružní, Lomená, Dukelská, Jablonského. Po obnovení dodávky může dojít k přechodnému zakalení vody. Děkujeme za pochopení.

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu 16.01.2019 od 12:00 do 12:15 hodin na náměstí v Němčicích nad Hanou brambory z Vysočiny, cibuli, český česnek, jablka na uskladnění za 15 Kč/Kg, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Divadelní představení

Město Němčice nad Hanou Vás srdečně zve na představení ochotnického divadelního spolku Slavkov u Brna „ Doba kamenná“. Představení se uskuteční v pátek 18.01.2019 v 19.30 hod. v sále kina Oko Němčice nad Hanou. Vstupné je 80 Kč. Před začátkem představení proběhne vyhlášení nejhezčí vánoční výzdoby.

Školní ples

Přátelé otevřené školy a učitelé Základní školy Němčice nad Hanou srdečně zvou na tradiční Školní ples, který se koná v pátek 18. ledna 2019 od 20:00 hodin v restauraci Zátiší. K tanci a poslechu hraje skupina DETO. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Hasičský bál

Sbor dobrovolných hasičů Němčice nad Hanou Vás zve na 11. hasičský bál, který se uskuteční v sobotu 26.01.2019 ve 20:00 hodin v Sokolovně v Němčicích nad Hanou. K tanci a poslechu zahraje skupina Los playboys, vystoupí taneční skupina Outclass rockers. Vstupné v předprodeji za 120,- Kč v prodejně Dárkové zboží na náměstí, vstupné na místě 130,- Kč. Hasiči v uniformách vstup zdarma. Těšíme se na Vás.

přejít na web
Novinky systému na FB
Nastavení vašeho profilu
Zlepšeme Česko

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.